راهنمای فرامین پیامکی


راهنمای فرامین پیامکی سیستم ضد سرقت (Anti-Theft)


اگر سیستم ضد سرقت گوشی خود را طبق راهنمای مربوطه فعال کرده باشید می توانید از هر خطی فرامین زیر را به گوشی خود ارسال نمائید و گوشی خود را رهگیری و کنترل نمائید :

تذکر : Password همان رمز فرامین پیامکی است که در مرحله ششم فعال سازی سیستم ضد سرقت انتخاب نموده اید . اگر در آن مرحله گزینه Use My Security Password... را انتخاب کرده باشید Password همان رمز امنیتی شما است که در مرحله اول فعال سازی Anti-theft تعیین کرده اید.


eset lock password
با ارسال این فرمان از طریق پیامک به خط خود ، گوشی شما قفل شده و رمز امنیتی سیستم ضد سرقت از کاربر درخواست خواهد شد. این فرمان زمانی که گوشی شما در وضعیت unlock سرقت میشود و یا زمانی که گوشی شما با رمزی ساده یا الگویی (Patern) قابل حدس زدن می باشد بسیار کاربرد دارد تا سارق نتواند به اطلاعاتی از قبیل پیامک ها ، حساب های بانکی ، ایمیل ها و ... دسترسی داشته باشد.

eset siren password
با ارسال این فرمان گوشی شما حتی در حالت بی صدا (Silent) هم قفل شده و شروع به آژیر کشیدن خواهد نمود. این قابلیت برای پیدا کردن گوشی در یک محیط شلوغ یا برای پیدا کردن سارق در محیط هایی هماننده اداره ، شرکت یا دانشگاه کاربرد دارد.

eset find password
این فرمان با اسفاده از سیستم GPS گوشی موقعیت فعلی دستگاه را برای شما به صورت لینک نمایش در Google Maps پیامک خواهد کرد و شما میتوانید با استفاده از Google Map موقعیت گوشی خود را در نقشه مشاهده نمائید.
به همراه این پیامک دو مولفه دیگر نیز برای شما ارسال میشود که IMEI و IMSI هستند که به ترتیب سریال گوشی و سریال سیم کارت می باشند. کاربرانی که از سریال گوشی خود اطلاع ندارد در هنگام سرقت با ارسال پیامک به خط خود میتوانند به سرعت محل گوشی و سریال آن را دریافت نمایند. دقت نمائید که ارسال اطلاعات محل دقیق توسط سیستم GPS گوشی انجام میشود و درصورت خاموش بودن این سیستم تنها IMEI و IMSI برای شما ارسال خواهد شد.

eset wipe password
این فرمان برای پاک کردن کلیه اطلاعات گوشی استفاده میشود. از این فرمان به صورت تست استفاده نکنید زیرا کلیه برنامه ها ، ایمیل ها ، پیامک ها ، حافظه های رم متصل شده به گوشی ، آهنگ ها ، تصاویر و ویدئو های موجود در شاخه های پیش فرض اندروید حذف خواهند شد . از این فرمان وقتی دیگر هیچ امیدی به دستیابی به گوشی خود ندارید و میخواهید اطلاعات گوشی به دست سارق یا افراد دیگر نیفتد استفاده کنید.استفاده از ترکیب فرامین فوق در هنگام سرقت یا مفقودی :

شما میتوانید پس از مفقودی گوشی به سرعت با استفاده از فرمان eset lock گوشی را قفل نموده و سپس به وسیله فرمان eset find محل گوشی خود را تشخیص دهید و مکان آن را بر روی Google Maps مشاهده نمائید . سپس در محل مورد نظر حاضر شده و با فرمان eset siren آژیر خطر گوشی خود را فعال نمائید تا محل دقیق گوشی مشخص شود.
 یک شنبه 10 بهمن 1395 - 05 : 12 / شماره خبر : 20 توسط      تعداد نمایش : 18387 چاپ خبر   ارسال به دیگران 
[بازگشت به صفحه قبلی]