قوانین ومقرراتاستفاده شما از وب سایت گروه کالاهای ایمن دیجیتال به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این سایت می باشد.

وبسایت گروه کالاهای ایمن دیجیتال بر روی دو دامنهwww.imendigital.com  و  www.imendigital.ir  قرار گرفته است.

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای "گروه کالاهای ایمن دیجیتال" محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند.

١ - خدمات و محصولات وب سایت، تنها برای استفاده شخصی بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی داشته و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا وب سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات ،خدمات و محصولات موجود در وب سایت برای فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در وب سایت خود استفاده کند. در صورت تمایل به استفاده جهت مقاصد تجاری حتما باید از قبل ما را مطلع ساخته و با ما تماس بگیرید. استفاده از محتویات "گروه کالاهای ایمن دیجیتال" برای وب سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد با ذکر منبع و آدرس وب سایت مجاز است.

٢ - اطلاعات موجود در "سایت گروه کالاهای ایمن دیجیتال" از منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده محصولات جمع آوری و در وب سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات، نرم افزار، محصولات و سرویس های موجود یا ارائه شده در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده نداشته و به طور مداوم اطلاعات و محتویات وب سایت را به روز خواهد کرد.

٣ - کاربران می بایست هنگام ثبت نام یا خرید کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست چنانچه خرید دچار مشکل گردد قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

٤ – سایت گروه کالاهای ایمن دیجیتال ممکن است دارای لینک هایی به وب سایت های دیگرباشد که ممکن است این وب سایت ها تحت کنترل وب سایت گروه کالاهای ایمن دیجیتال نبوده و هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات این وب سایتها از جمله لینک های قرار گرفته در این سایت ها را ندارد. این لینک ها را برای سهولت کار شما فراهم کرده ایم و وجود هر یک از این لینک ها به معنای تائید اداره کنندگان آن وب سایت نمی باشد.

5 - گروه کالاهای ایمن دیجیتال هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با حذف شدن صفحات وب سایت خود،لینک های مرده ،تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت را که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد بر عهده ندارد.

 تعهدات فروشنده و خریدار

فروشنده : گروه کالاهای ایمن دیجیتال به آدرس اینترنتی www.imendigital.com , www.imendigital.ir

خریدار = شخص حقیقی یا حقوقی ارسال کننده درخواست خرید که مبلغ کالا را در درگاه اینترنتی پرداخت کرده باشد.

١-  فروشنده متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

٢ - فروشنده موظف است اطلاعات مورد نیاز کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.

٣ - فروشنده موظف است کالای سالم و بی نقص را مطابق با آنچه معرفی شده طبق شرایط(مشاهده محصول در صفحه یا ارسال به ایمیل) برای خریدار ارسال کند. (منظور ارسال پستی نیست)

4 - خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش در اختیار فروشنده قرار دهد.

5 - خریدار موظف است قبل از خرید، اطلاعات موجود در صفحه "راهنمای سایت" را مطالعه نماید.

6 - کالای خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می باشد.

25 / 07 / 1396 / شماره خبر : 12 توسط      تعداد نمایش : 721 چاپ خبر   ارسال به دیگران 
[بازگشت به صفحه قبلی]